لوید می آید و کنار در می ایستد و او را تماشا می کند. وقتی فال ابجد کارتی معلمش شروع به باز کردن مذاکرات تجاری می کند، ناگهان از او می خواهد که آنها را تنها بگذارد. هلنا می پرسد: “چه کسی آن موسیقی را نوشته فال جدید و آنلاین قهوه , احساس , تک نیت , چای , چوب , امروز , انبیا , پیشگویی , روزانه , ساعت , فردا , سرنوشت , ازدواج , ابجد , زندگی , صوتی , شمع , عشق , کارت , ورق دعا و جادو و طلسم است.

او دفال جدید و آنلاین قهوه , احساس , تک نیت , چای , چوب , امروز , انبیا , پیشگویی , روزانه , ساعت , فردا , سرنوشت , ازدواج , ابجد , زندگی , صوتی , شمع , عشق , کارت , ورق دعا و جادو و طلسم استان هولناکی از یک روح غول پیکر فال ابجد گرفتن را برای او تعریف می کند که در یک گاری از گرسنگی مرده و به خود شلیک کرده فال جدید و آنلاین قهوه , احساس , تک نیت , چای , چوب , امروز , انبیا , پیشگویی , روزانه , ساعت , فردا , سرنوشت , ازدواج , ابجد , زندگی , صوتی , شمع , عشق , کارت , ورق دعا و جادو و طلسم است.

در اثر تمسخر جهان له شده فال جدید و آنلاین قهوه , احساس , تک نیت , چای , چوب , امروز , انبیا , پیشگویی , روزانه , ساعت , فردا , سرنوشت , ازدواج , ابجد , زندگی , صوتی , شمع , عشق , کارت , ورق دعا و جادو و طلسم است. “شاید نجاتش فال ابجد گوشی داده باشم!” پسر فریاد می زند من آنقدر درگیر موسیقی بودم که آن مرد را فراموش کردم! آنها در مورد این کنسرتو دوران ساز صحبت می کنند.

و اینکه لوید چگونه قصد دارد آن را به مردم تحمیل کند. “و تو باید با من بازی کنی!” او فریاد می زند. “تو اولین کسی هستی که آن را درک کرده ای!” “من نمی توانم آن را بازی کنم!” او اعتراض می کند؛ که او پاسخ می دهد: “انگار صدایش از قبر فال ابجد صغیر برگشته فال جدید و آنلاین قهوه , احساس , تک نیت , چای , چوب , امروز , انبیا , پیشگویی , روزانه , ساعت , فردا , سرنوشت , ازدواج , ابجد , زندگی , صوتی , شمع , عشق , کارت , ورق دعا و جادو و طلسم است.

و بنابراین ما می بینیم که این دو روح با هم در بوته ریخته می شوند. بخش ۴. دومین نمایش عواقب کنسرت بزرگ را نشان داد و در اتاق پذیرایی آپارتمان خانواده هارتمن در ساعت چهار صبح انجام شد. ما موسی و دو فال جدید و آنلاین قهوه , احساس , تک نیت , چای , چوب , امروز , انبیا , پیشگویی , روزانه , ساعت , فردا , سرنوشت , ازدواج , ابجد , زندگی , صوتی , شمع , عشق , کارت , ورق دعا و جادو و طلسم فال ابجد صوتی استاد را می بینیم که نتوانسته اند خود را درآورند.

وحشی با ناراحتی، قدم می زنند و ناله می کنند. شکست، ویرانی مطلق با آنها روبرو می شود – ساختار امیدهای آنها در غبار نهفته فال جدید و آنلاین قهوه , احساس , تک نیت , چای , چوب , امروز , انبیا , پیشگویی , روزانه , ساعت , فردا , سرنوشت , ازدواج , ابجد , زندگی , صوتی , شمع , عشق , کارت , ورق دعا و جادو و طلسم است! آنها همه را به گردن “آن زن” می اندازند – و اعضای خانواده در این امر موافق هستند.

این او بود که لوید را برای نواختن آن کنسرتو دیوانه وار نگه داشت . و سپس، برای کنار گذاشتن تمام آنچه فال جدید و آنلاین قهوه , احساس , تک نیت , چای , چوب , امروز , انبیا , پیشگویی , روزانه , ساعت , فردا , سرنوشت , ازدواج , ابجد , زندگی , صوتی , شمع , عشق , کارت , ورق دعا و جادو و طلسم استاد به آنها آموخته بود، تمام نتایج هفته ها حفاری – و آن را به آن شکل دیوانه وار و شیطانی بازی کنند.

اکنون مردان منتظر رومه‌های صبح هستند که حکم «جهان» را برایشان به ارمغان می‌آورد. و از پیش آگاهی از این که آن حکم چه خواهد بود می لرزند. لوید و هلنا وارد می شوند. آنها ساعت ها راه رفته اند و به «دنیا» فکر نکرده اند. آنها با نیمه اعتنایی به اعتراضات و ناله ها گوش می دهند.

فال خاص

فال فردا صوتی

فال قهوه با صوتی

فال ابجد صوتی جدید

فال زندگی صوتی

ابجد ,صوتی ,ساعت ,جدید ,زندگی ,کارت ,سرنوشت ازدواج ,فردا سرنوشت ,ازدواج ابجد ,ابجد زندگی ,زندگی صوتی ,فردا سرنوشت ازدواج ,انبیا پیشگویی روزانه ,امروز انبیا پیشگویی
مشخصات